Artikujt e Showbiz

Ermal Meta rikthehet në Sanremo 2019, zbuloni kur do performojë

Një vit pasi u shpall fitues i Festivalit të Muzikës Italiane Sanremo 2018, kantautori shqiptar Ermal Meta do të rikthehet në skenën e Sanremo 2019 si i ftuar special në natën e dueteve. Ai do të performojë ditën e premte më 8 shkurt,  një ditë para natës finale në duet me këngëtarin në garë Simone

Djali i Simona Venturës kërkon 1 mln euro dëmshpërblim nga 4 autorët e plagosjes

1 milionë euro dëmshpërblim kërkon djali i prezantueses së njohur italiane, Simona Ventura, nga 4 autorë e plagosjes, dy prej të cilëve janë shqiptarë. Të rinjtë u konfliktuan në një diskotekë në Milano, dhe për pasojë Nicolo Bettarini u qëllua me 11 goditje me thikë. Nicolo Betarini, djali i prezantueses së  njohur italiane Simona Ventura

Operohet aktori shqiptar që po “çmend” femrat turke, shkak bëhen sytë

Aktori me prejardhje shqiptare që po zhvillon karrierën në Turqi, Can Yaman i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në fund të vitit 2018. Shkak për këtë u bë shikimi i turbullt. Me anë të një postimi në Twitter, ai falenderoi fansat që ishin shqetësuar për të. “Për një kohë të gjatë kam patur shqetësime me

Ish e dashura e Cristiano Ronaldo: Ai është një psikopat dhe gënjeshtar

Ish e dashura e Cristiano Ronaldo ka sulmuar ashpër yllin e futbollit, Jasmine Lennard e ka quajtur sulmuesin e Juventus një psikopat dhe gënjeshtar. Lennard u bë e famshme në Britaninë e Madhe pasi u shfaq në Big Brother. Në një postim në Twitter, ajo u zotua se do ndihmonte Kathryn Mayorga  në akuzat për

Pasuria fut në sherr motrat Kendall dhe Kylie Jenner

Motrat e famshme Kendall dhe Kylie Jenner janë xheloze për njëra tjetrën. Mediat raportojnë se supermodelja  Kendall xhelozon pasurinë manjates së kozmetikës. Kylie, e cila është më e vogël, vetëm 21 vjeç, ka një pasuri me vlerë 900 milionë dollar ndërsa 23-vjeçarja ka një pasuri prej 50 milionë dollar. Dhe mediat raportojnë se pabarazia e

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com