The Austrian Theory Of The Trade Cycle And Other Essays paper writing service How To Write An Introduction For A Narrative Essay

Channel One

Adresa: Rruga “Aleksander Moisiu”, Nr.76, Ish Kinostudio “Shqiperia e Re”, Tirana, Albania

Tel: +355 4 2 34 7577

Marketing: +355 69 4000 585

Informacion i pergjithshem: info@channel-one.al

Web: webmaster@channel-one.al

2 Comments

 1. Qemal Zylo said:

  Jam themeluesi e Drejtori i Alba Life TV ne NY dhe do te kisha deshire te bashkepunonim ne te mure te promovimit te kultures Shqiptare. Aktualisht trasmetojme programet tona ne CTV ne NY dhe ne paketen digitale tvalb. Desha te di ne se shkembejme disa materiale se bashku me interes te perbashket sidomos per shikuesit. Ne ndjekim aktivitetet kryesore te Diaspores ketu dhe kemi mjafte materiale qe mund tu sherbejne edhe ju, nderkohe qe ne mund te jemi te interesuar per lajmet me kryesore si dhe disa kronika me vlera historike e kulturore.ne jeni te interesuar na shkruani.

 2. Ervin said:

  Pershendetje,
  po ju shkruaj per nje pyetje te thjeshte por qe sot (30Apr) nuk arrita te flas me numerin +355 4 2 34 7577 sepse ma mbyllen disa here. Telefonata e pare ne 10.48, telefonova dhe disa here te tjera por nuk pergjigjej askush ose e hapte dhe e mbyllte. Sherbimi ndaj klienti nuk ekziston.
  Pyetja ime eshte: kohe me perpare transmetohej nje emison per femije me shpikje dhe nuk po e shoh me te transmetohet, mund te me thoni si quhet emisoni ne Anglisht?
  Ju faleminderit per vemendjen.
  Ju uroj pune te mbare dhe suksese!

  Me respekt,
  Ervin Uruçi

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com